Bellatris'in Kurucusu Gülsün Gürsel, 24 yılı aşkın süreyi ilaç endüstrisinin çeşitli yönetim kademelerinde geçirdi.


1979 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünü bölüm ikincisi olarak bitirdikten sonra 1981 yılında  University of Massachusetts, Amherst USA dan MBA derecesi aldı. Aynı yıl Ciba Geigy firmasında ürün yöneticiliği görevine başladı. 1983 yılında kendisi ve Ciba Geigy takımı en 'başarılı ürün lansman ödülü'nü aldı.

1985 – 1989 yılları arasında Unilever’de Deterjan ve Kişisel Bakım Ürünlerinden sorumlu marka yöneticisi olarak çalıştıktan sonra Abdi İbrahim ilaç firmasında pazarlama bölümünü kurmak üzere pazarlama müdürlüğü görevine geçti.

Abdi İbrahim'de 2000 yılına kadar kalarak Satış Pazarlama Direktörlüğü, Genel Müdür Yardımcılığı, İş Geliştirme Direktörlüğü pozisyonlarında görev yaptı.

2000 – 2002 yılları arasında Gülsün Gürsel Dendrite firmasının Türkiye kurulumunu gerçekleştirdi.

2002 – 2005 yılları arasında  Alcon firmasında Genel Müdürlük görevini üstlenerek  firmayı başarıyla yönetti.
 

Erickson ekolünde eğitim ve sertifikasyon ,Maltepe Üniversitesinde Yaşam Koçluğu Eğitimi ve Gestalt Institute of Cleveland Eğitmenlerinden eğitimler aldıktan sonra 2005 yılından itibaren Çözüm Odaklı Koçluk hizmeti vermeye başladı.

Bellatris bünyesinde ilaç sektöründe sayısız firmaya ürün yöneticiliği, liderlik ve satış teşkilatına yönelik eğitimler vermekte ve IMS 'in Satış Teşkilatına yönelik eğitimlerinde Türkiye  eğitmenliği yapmaktadır.Gülsün Gürsel ACC Sertifikası olan bir kurumsal koç olarak firmaların üst ve orta düzey yöneticilerine koçluk ve liderlik alanında hizmet vermektedir.BEYHAN SARISOY


Beyhan Sarısoy, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri bölümünü 1979 yılında bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünde master programına devam etti. İstanbul Sanayi Odası ile başlayan iş hayatı Arçelik A.Ş.ile 1984 yılına kadar sürdü. 1984 yılında Bank of Boston İstanbul şubesinde çalışmaya başladı , Daha sonra Oyakbank A.Ş.olarak tüzel kişiliği değişen bu bankada 2002 yılına kadar kambiyo, risk yönetim, kredi takip ve değerlendirme bölümlerinde çeşitli yönetim kademelerinde görev aldı. 2002 yılından buyana başta bankaclılk sektörü olmak üzere değişik sektörlerde eğitimci ve kurumsal danışman olarak çalışmaktadır. 2007 yılında katıldığı Bellatris firmasında ise Kurumsal Değerlendirme çalışmalarında görev almaktadır.


 

  Eğitimlerimizden Görüntüler
  Hizmetlerimiz ile İlgili Görüşler
  Sertifika ve Ödüller
  Değişim Zirvesi
  Eğitimlerimizden Fotoğraflar

Tüm Hakları Saklıdır. 2008 Copyright Bellatris